Co Vás zajímá?
UHK vs. UPCE | Obhájíme pohár? | Přijďte fandit 13. 12. 2018
Dofoukni si u nás mozek! Nahustíme ti ho vědomostmi k prasknutí
Nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
  29.06.2017

  Hrajme si i hlavou - tradiční akce letos na novém místě

  Závěr školního roku patří na PřF tradičně akci Hrajme si i hlavou. Letošní ročník byl výjimečný hned v několika ohledech.

  Hrajme si i hlavou letos oslavilo kulaté narozeniny - jednalo se již o 10. ročník a k tomuto výročí si nadělilo nové místo. Poprvé se totiž uskoutečnilo v kampusu Na Soutoku, přímo na univerzitním náměstíčku a v nové budově Přírodovědecké fakulty UHK.
   

  Kampus Na Soutoku byl doslova plný dětí

  Akce pro děti i dospělé, při které si každý může vyzkoušet vědu na vlastní kůži, se uskutečnila letos 22. a 23. 6. a nesla podtitul "...po stopách". Kampus UHK doslova hemžil dětmi i dospělými, kteří luštili zapeklité případy s kriminálkou UHK, hledali schované poklady detektorem kovu nebo zkoušeli své botanické znalosti. Více jak 30 stánků a stanovišť praskalo ve švech a dobrá nálada panovala i v horkém počasí (kdo se potřeboval ochladit, mohl si je vyzkoušet i přímo v budově Přírodovědecké fakulty). 


  Téma příštího ročníku a další fotografie z toho letošního najdete také na stránkách Hrajme si i hlavou a jeho facebookovém profilu nebo na facebookovém profilu PřF.
  Příští rok se na všechny návštěvníky budeme opět těšit!    • Více z Novinky

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 15.9.2017 13:8