Konference projektu CIVIS | 29. 3. 2019 | registrace do 10. 3. 2019
Soutěžíme o stipendia na zahraniční stáže | PŘIHLÁŠKY DO 1. 4. 2019
Zvaná přednáška | 21. března 2019 | 12.15 | S48
Dofoukni si mozek na PřF - přihlášky přijímáme do 31. 3. 2019
Program Seminářů o matematickém vzdělávání | 13. 3. | 26. 3. | 17. 4.
Projdi si PřF | Virtuální prohlídka nové budovy
Univerzitní sportovní odpoledne | 16. 4. | Akademik run
    29.06.2017

Hrajme si i hlavou - tradiční akce letos na novém místě

Závěr školního roku patří na PřF tradičně akci Hrajme si i hlavou. Letošní ročník byl výjimečný hned v několika ohledech.

Hrajme si i hlavou letos oslavilo kulaté narozeniny - jednalo se již o 10. ročník a k tomuto výročí si nadělilo nové místo. Poprvé se totiž uskoutečnilo v kampusu Na Soutoku, přímo na univerzitním náměstíčku a v nové budově Přírodovědecké fakulty UHK.

Kampus Na Soutoku byl doslova plný dětí

Akce pro děti i dospělé, při které si každý může vyzkoušet vědu na vlastní kůži, se uskutečnila letos 22. a 23. 6. a nesla podtitul "...po stopách". Kampus UHK doslova hemžil dětmi i dospělými, kteří luštili zapeklité případy s kriminálkou UHK, hledali schované poklady detektorem kovu nebo zkoušeli své botanické znalosti. Více jak 30 stánků a stanovišť praskalo ve švech a dobrá nálada panovala i v horkém počasí (kdo se potřeboval ochladit, mohl si je vyzkoušet i přímo v budově Přírodovědecké fakulty).

Téma příštího ročníku a další fotografie z toho letošního najdete také na stránkách Hrajme si i hlavou a jeho facebookovém profilu nebo na facebookovém profilu PřF.
    Příští rok se na všechny návštěvníky budeme opět těšit!

Naposledy upraveno: Vávrová Kristýna, 15.9.2017 13:8