Pedagogické dny

25. - 29. 3. 2019

Připravujeme program Pedagogických dnů.

Můžete se těšit, že i další ročník bude doslova nabitý zajímavými přednáškami, workshopy, diskusemi, hudebními i dramatickými představeními.

Těšíme se na setkání!

25. - 29. 3. 2019

Mezi největší lákadla nadcházejícího ročníku patří hlavní přednáška Pedagogických dnů, kterou pronese ve středu 27. března 2019 ve 14 hodin profesor Cyril Höschl.

Součástí programu je také slavnostní večer Pedagogické fakulty spojený s koncertem, na kterém se budou předávat výroční ceny mimořádným osobnostem fakulty.

Pedagogické dny nabízejí jedinečnou příležitost pro setkávání učitelů z praxe s akademiky, pro vzájemnou výměnu zkušeností. V rámci Pedagogických dnů se také odehrávají odborné konference, jež mají už svou tradici a hostí i badatele ze zahraničí.

V průběhu celého týdne bude v prostorách Univerzity Hradec Králové probíhat rovněž bohatý doprovodný program. Návštěvníci tak mohou kromě přednášek, workshopů, seminářů a konferencí navštívit divadelní nebo hudební představení, vernisáže výstav a zhlédnout prezentace studentských prací.
                                


Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
12. 8. 2014 
Interní dokumenty
12. 8. 2014 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Kubařová Petra, 4.10.2018 23:2