03.03.2016

Studentské prezentace oceněny

V úterý 23. února 2016 proběhla další z úspěšných akcí Centra pedagogického výzkumu s názvem "Studentská minikonference řešitelů SV 2015". Představili se v ní řešitelé projektů specifického výzkumu z loňského roku, kteří si připravili příspěvky s výsledky svých badatelských aktivit.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích a oceněny byly tyto prezentace:

Studenti magisterského studia

1. místo: Radek NOVOTNÝ
    Když se řekne: „Nedívej se tam“ – Eyetrackerová studie

1. místo: Tomáš TOTH, Pavel TREJTNAR
    Mobilní aplikace a jejich využití při podpoře procesu výuky tělesné výchovy

2. místo: Marie BRICHOVÁ
    Přínosy a rizika praxe studentů v hospicovém zařízení a jejich péče o terminálně nemocné pacienty

2. místo: Štěpánka FRÁŇOVÁ, Tereza STRÁNSKÁ
    Aktuální trendy v německé literatuře po roce 2000

2. místo: Jana ZELENKOVÁ
    Osoby s neurogenními poruchami řečové komunikace – sociální vztahy a kvalita života

Studenti doktorského studia

1. místo: Radim ŠPILKA
    Vzdělávací model Převrácená třída ve výuce matematiky na druhém stupni ZŠ

2. místo: Dagmar EL-HMOUDOVÁ
    Nové studijní e-opory odborného anglického jazyka pro studenty oboru finanční management

2. místo: Danuše VYMETÁLKOVÁ
    Experimentální ověření efektivity výuky anglického jazyka s využitím myenglishlab

2. místo: Jan ZVONÍČEK
    Vývoj specifického diagnostického materiálu pro fonologické rozlišování hlásek

Představená témata i jejich řešitelé nadchli účastníky, protože bylo zřejmé, že i studenty "věda baví". Blahopřejeme všem oceněným a děkujeme Centru pedagogického výzkumu za další přínosnou a nezapomenutelnou akci.

Naposledy upraveno: Kučera Vlastislav, 3.3.2016 11:49