08.02.2017

Přivítali jsme první zahraniční studentky v rámci programu Mezinárodní kreditová mobilita!

Ve středu 1.února 2017 k nám dorazily první studentky ze zahraničí, které se účastní studijního pobytu v rámci programu Erasmus+ mezinárodní kreditová mobilita.

Studentky Anastasia Rychagova a Anastasia Koltsova
    jsou studentkami lingvistiky na Moskevské státní pedagogické univerzitě a budou na Pedagogické fakultě UHK trávit letní semestr akad.roku 2016/2017.

Jsou prvními studentkami, které zde studují v rámci tzv. mezinárodního Erasmus+ programu (Mezinárodní kreditová mobilita), který umožňuje výměny mezi programovými a partnerskými zeměmi, tj. zeměmi mimo EU.
    Je tak nadstavbou k již existujícímu programu Erasmus+ pro evropské země (členy EU a přidružené státy)

S ruskou partnerskou institucí máme dlouholeté vzájemné vztahy a možnost výměn
    v rámci programu Erasmus+, kterou jsme v letošním akademickém roce získali poprvé, nám umožní zintenzivnit naši spolupráci.

Naposledy upraveno: Nosková Petra, 8.2.2017 9:32