Elektronický průvodce prváka po UHK ke stažení
Postav se na Star(t) - 24. 9. 2018
Socialia 2018 „Ohrožení jedince v současné společnosti“
Delegace Vlády ČR a Královehradeckého kraje na PdF
Pedagogické dny 2018 - přednáška Manfreda Spitzera
Pedagogické dny 2018 - Slavnostní večer PdF
Spojte se s námi!
    17.07.2018

Pedagogická fakulta UHK hostila Natalii Bulashovu z Moskevské státní pedagogické univerzity

Ve dnech 25-29.června 2018 jsme měli tu čest přivítat zahraniční kolegyni v rámci projektu Erasmus+ Mezinárodní kreditová mobilita.

Nataliia Bulashova, PhD, akademická pracovnice z Institutu filologie Moskevské státní pedagogické univerzity byla hostem Katedry ruského jazyka a literatury Pedagogické fakulty.
    Setkala se s českými studenty, kteří projevili zájem o studium či studijní pobyt na MPGU, nabídla zajímavý workshop a přednášky o výuce cizích jazyků na MPGU, s kolegy z Katedry ruského jazyka a literatury a zástupci vedení Pedagogické fakulty probrala možnosti další spolupráce.
    Její návštěva navázala na obdobný pobyt naší akademické pracovnice Mgr. Jany Kostincové, Ph.D. na Moskevské státní pedagogické univerzitě v březnu tohoto roku.

Byla povedeným zakončením 1.cyklu projektu Mezinárodní kreditová mobilita s ruským partnerem a příslibem úspěšného pokračování.

Naposledy upraveno: Nosková Petra, 17.7.2018 8:32