09.03.2017

Ohlédnutí za informačním seminářem pro studenty Erasmus + na AR 1718

Ve dnech 2. a 7.března 2017 jsme pořádali informační seminář pro studenty Pedagogické fakulty, který představil možnosti výjezdů do zahraničí v akad.roce 2017/2018.

Na informačním semináři byly zástupci Referátu internacionalizace prezentovány programy mobilit, s hlavním zaměřením na program Erasmus+, typy aktivit, kvalifikační a finanční podmínky, nabízené destinace v akad.roce 2017/2018 v souvislosti s aktuálně běžícím výběrovým řízením.

Nedílnou součástí seminářů byly prezentace našich studentů, kteří na zahraničním výjezdu v minulých letech byli.
    Účastníci semináře si tak mohli vyslechnout zkušenosti, praktické rady i zajímavé tipy studentů, kteří byli na studijním či praktickém pobytu v Belgii (Liege, Brugge), Dánsku (Viborg), Estonsku (Tallinn), Itálii (Padova), Portugalsku (Coimbra, Viana do Castelo), Slovensku (Ružomberok), Turecku (Mugla), a rovněž první zkušenost z pobytu v exotickém Vietnamu (Dong Thap).

Všechny prezentace můžete najít na FB Pedagogické fakulty, a rovněž na webových stránkách Referátu internacionalizace PdF.

Všem prezentujícím studentkám ještě jednou děkujeme za jejich aktivní příspěvek.
    Zájem studentů o semináře byl, učebny byly z větší části zaplněné.

Věříme, že tento seminář byl pro zúčastněné přínosem a motivací k výjezdu a budeme se těšit na Vaše přihlášky!

Naposledy upraveno: Nosková Petra, 9.3.2017 8:12