Grafika roku 2018

Ocenění za nejlepší soudobou českou grafickou tvorbu získala také naše studentka Alžběta Dvořáková.

Na letošní celostátní soutěžní výstavě představující soudobou českou grafickou tvorbu renomovaných i začínajících tvůrců máme své zastoupení.

Do ročníku Grafika roku 2018 bylo přihlášeno více než 300 děl. V kategorii Tisk z plochy – počítačová grafika (speciální ceny za grafické techniky) zabodovala Alžběta Dvořáková z Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby.

Slavnostní vyhlášení cen a vernisáž výstavy se uskutečnila v neděli 3. února 2019 v Obecním domě v Praze. Výstava potrvá od 4. února do 27. února 2019 v Obecním domě.

Cena Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové

Alžběta Dvořáková – Zrecykluj, zredukuj, zužitkuj, počítačová grafika, vel. tisku 185 x 935 mm, vel. listu 185 x 935 mm, PF UHK, 2. ročník, Ateliér grafická tvorba a multimédia, vedoucí ateliéru Jaroslava Severová

Petra Kubařová

Děkanát Pedagogické fakulty PdF UHK