12.10.2018 - 22.11.2018

Erasmus tvýma očima

Vyhlašujeme fotografickou soutěž MŮJ ERASMUS. Ukažte nám, jak vidíte svůj Erasmus vy!

Fotografická soutěž MŮJ ERASMUS

Soutěž pro stávající studenty Pedagogické fakulty UHK na studijních pobytech a stážích Erasmus+, ve které se veřejnost zapojí do hlasování o nejzajímavější fotografie.

K přihlášení stačí zaslat jednu fotografii vystihující váš studijní pobyt Erasmus a kontaktní údaje.  Příspěvky zasílejte od 12. do 29. října 2018 na e-mail: martin.mensik@uhk.cz Před odesláním si prostudujte podmínky a pravidla soutěže, které naleznete ke stažení zde.

Vybírat vítěze budeme na našich facebookových stránkách, kde přihlášené fotografie vystavíme. Příspěvky, které obdrží nejvíce lajků, vyhrávají. Lajky počítáme jako kliky, nerozlišujeme překvapené, radostné, případně naštvané smajlíky.

Akce je součástí celoevropské události pod názvem Erasmus Days.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze současní studenti Pedagogické fakulty UHK, kteří jsou /byli na Erasmus+ studijním pobytu či Erasmus+ stáži v zimním semestru 2018/19 nebo v akademickém roce 2017/18. Dále se účastnit mohou i zahraniční studenti, kteří jsou v zimním semestru 2018/19 studenty Pedagogické fakulty UHK v rámci programu Erasmus+.

Časový rámec soutěže:
    • 12. října – 29. října 2018 – zasílání soutěžní fotografie a požadovaných údajů,
    • 1. listopadu - 14. listopadu 2018 – hlasování veřejnosti na facebooku (na adrese: https://www.facebook.com/pdf.uhk.cz),
    • 21. listopadu 2018 – slavnostní vyhlášení výsledků soutěže na UHK International Day a setkání soutěžících.

Naposledy upraveno: Kubařová Petra, 22.11.2018 13:13