Pojďte studovat na PdF
Delegace Vlády ČR a Královehradeckého kraje na PdF
Pedagogické dny 2018 - přednáška Manfreda Spitzera
Pedagogické dny 2018 - Slavnostní večer PdF
Zapojte se do akce Do školy na kole
Rektorský sportovní den - středa 25. dubna 2018
Akademik run 2018
Spojte se s námi!

29. 4. 2018

Textilní tvorba

Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby PdF UHK Vás srdečně zve na výstavu prací pedagogů a studentů.

23. 4. 2018

Darujte mi prosím jednu vaši vizi

Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby a Galerie T Vás srdečně zvou na výstavu prací studentů Katedry výtvarné kultury a textilní tvorby.

13. 4. 2018

Memorandum o spolupráci

Dne 13. dubna 2018 bylo mezi Pedagogickou fakultou UHK a Agenturou pro sociální začleňování, která spadá pod Úřad vlády ČR, podepsáno memorandum o spolupráci.

29. 3. 2018

Ohlédnutí za 26. ročníkem Pedagogických dnů

Letošní ročník Pedagogických dnů proběhl kvůli Velikonočním svátkům v netradičním čase, od 19. do 23. března 2018, tedy o týden dříve, a kvůli stále nevzdávající se zimě i v netradičním počasí. To však nemělo žádný vliv na návštěvnost největší akce Pedagogické fakulty UHK. Právě naopak, tento ročník si budeme pamatovat jako jeden z nejnavštěvovanějších.

21. 12. 2017

Přípravné kurzy PdF

Pedagogická fakulta pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám.

18. 10. 2017

Úspěch v TAČR

Kolegové z Katedry technických předmětů Doc. PaedDr. René Drtina, Ph.D., a Doc. Ing. Jaroslav Lokvenc, CSc., se umístili na předním místě v náročné soutěži aplikovaného výzkumu TAČR, Program Epsilon.