Konference ve spolupráci s PřF a FIM | 26. a 27. 5. 2017
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
Live stream s děkanem profesorem Hynkem | 27. 4. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    12.09.2016

Na konferenci v Číně se opět dařilo

Miloslava Černá se v červenci již podruhé zúčastnila konference ICBL organizované City University of Hong Kong ve spolupráci s Peking University.

Stejně jako loni i v letošním roce převzala cenu pro nejlepší příspěvek (Best Paper Award) „The blended learning concept: Comparative study of two universities“, jehož autorkami byly Kateřina Kostolányová z Pedagogické fakulty Ostravské Univerzity a Ivana Šimonová z FIM UHK.
    Miloslava Černá prezentovala ještě další dva příspěvky: „Adaptive e-learning textbook evaluation methods“ ostravských autorek Jany Šarmanové a Kateřiny Kostolányové a svůj příspěvek „User Evaluation of Language Websites as a Way of Students´ Engagement into Blended Learning Process“.
    Mgr. Miloslava Černá, Ph.D., členka Katedry aplikované lingvistiky FIM UHK přebírá cenu.

konference1 konference2 konference3 konference4

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 12.9.2016 12:0