Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!
    12.09.2016

Na konferenci v Číně se opět dařilo

Miloslava Černá se v červenci již podruhé zúčastnila konference ICBL organizované City University of Hong Kong ve spolupráci s Peking University.

Stejně jako loni i v letošním roce převzala cenu pro nejlepší příspěvek (Best Paper Award) „The blended learning concept: Comparative study of two universities“, jehož autorkami byly Kateřina Kostolányová z Pedagogické fakulty Ostravské Univerzity a Ivana Šimonová z FIM UHK.
    Miloslava Černá prezentovala ještě další dva příspěvky: „Adaptive e-learning textbook evaluation methods“ ostravských autorek Jany Šarmanové a Kateřiny Kostolányové a svůj příspěvek „User Evaluation of Language Websites as a Way of Students´ Engagement into Blended Learning Process“.
    Mgr. Miloslava Černá, Ph.D., členka Katedry aplikované lingvistiky FIM UHK přebírá cenu.

konference1 konference2 konference3 konference4

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 12.9.2016 12:0