Těšíme se i na Tebe!
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    10.09.2015

Zahraniční studenti na letní škole FIM

Institut dalšího vzdělávání FIM uspořádal pro zahraniční studenty ve dnech 17. 8. – 28. 8. 2015 první ročník letní školy IT&Business Summer School.

Kromě výuky odborných předmětů program obsahoval také dva výjezdové dny zaměřené na kulturně-historické poznávání hlavního města a Hradce Králové, které zajistili studenti oboru Management cestovního ruchu. Kromě zajímavého doprovodného programu účastníci ocenili vysokou kvalitu odborné výuky.
    Studenti letní školy byli především z Taiwanu a Polska, zájemci z Indonésie bohužel neobdrželi schengenské vízum, takže se nemohli letní školy zúčastnit. Všichni studenti se shodli na tom, že příští rok přijedou znovu a že tuto letní školu svým spolužákům rozhodně doporučí.
    Program a přihlášky na Letní školu v roce 2016 bude zájemcům k dispozici na stránkách IDV FIM UHK od ledna 2016.

Akce se konala pod patronací děkana fakulty docenta Janečka.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 10.9.2015 10:47