Termín pro hlasování prodloužen do 31.5. !
Přijď si vyzkoušet veslování | 16.–21. 5. 2019 | loděnice u FN HK
Doma to znáš. Vycestuj s FIMkou!
Prázdniny na FIMce odstartují tři konference
    02.07.2019 - 04.07.2019

Začátek prázdnin bude patřit konferencím

Akademická půda FIMky bude hostit 2. až 4. července 2019 hned tři vědecké konference.

Současně s mezinárodními konferencemi International Conference on Blended Learning 2019 (ICBL 2019) a International Symposium on Educational Technology 2019 (ISET 2019) se bude konat i tradiční konference eLearning 2019 spojená se soutěží eLearning.

Hlavním tématem 12. ročníku mezinárodní konference ICBL 2019 je Blended learning: Vzdělávací inovace pro personalizované učení. Blended learning je jedním ze slibných přístupů ve vzdělávání, který umožňuje začleňovat inovativní technické a technologické prostředky do tradičního vzdělávání; tím napomáhá zapojení studentů do výuky a následně zvýšení jejich úspěchu v učení. Tato konference má za cíl poskytnout platformu pro výměnu a sdílení zkušeností mezi výzkumníky a odbornou veřejností v dané oblasti. Na konferenci zazní tato témata:

• Adaptive Learning
    • Analytics and Evaluation of Blended Learning Environment
    • Assessment for Blended Learning
    • Computer Supported Collaborative Learning
    • Content Development for Blended Learning
    • Enriching Learning Experience with Blended Learning
    • Experiences in Blended Learning
    • Game-based Learning
    • Improved Flexibility of Learning Processes
    • Interactive Blended Learning Solutions
    • Open Education Resources
    • Organizational Frameworks for Blended Learning
    • Pedagogical and Psychological Issues
    • Strategies for Blended Learning

Hlavním tématem 5. ročníku konference ISET2019 je technologická inovace pro personalizované učení. Cílem vzdělávacích technologií je zlepšit výsledky učení a obohatit zkušenosti s učením prostřednictvím inovačního a účinného využívání technologií. Konference přinese tato témata:

• e-learning and online learning
    • game-based learning
    • instructional technology
    • ubiquitous learning and flexible learning
    • social media for teaching and learning
    • massive open online courses
    • open education resources
    • online platform and environment
    • podcasting and broadcasting
    • smart learning environment
    • virtual reality for teaching and learning
    • learning analytics and education big data
    • institutional policies and strategies

Současně s těmito konferencemi přivítá FIMka účastníky již 20. ročníku konference a soutěže eLearning 2019. Příznivci netradičních forem vzdělávání budou přesto tradičně v soutěži prezentovat své práce před odbornou porotou, která autorům či tvůrčím týmům nejzdařilejších prací udělí hodnotné ceny.

Toto očekávané letní setkání odborníků a výzkumníků bude jistě tou správnou tvůrčí platformou pro sdílení a výměnu zkušeností ve zmíněných oblastech.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 14.3.2019 16:28