Sean Grove na FIMce | úterý 22.5.2018 v 18.00 | registrace zdarma
Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!
    25.04.2017 - 04.05.2017

Vyhlášení 2. kola soutěže o studijní pobyty v mimoevropských destinacích

Termín přihlašování 4.5.2017.

FIM UHK vyhlašuje pro studenty FIM 2. kolo soutěže o 4 – 5 měsíční pobyty na následujících univerzitách:

POČET STUDENTŮ
    TCHAJ-WAN
    Chang Jung Christian University 4
    National Taiwan University of Science and Technology 2
     National Chin-Yi University of Technology 4

ČÍNA
    Northwest University 2

THAJSKO
    Suan Sunandha Rajabhat University 2

JIŽNÍ KOREA
    Sangmyung University 2

BRAZÍLIE
    UNIVATES 2

Pobyt studenta v zahraničí je chápán jako integrální součást jeho studia na FIM a na základě potvrzení přijímající organizace jsou po návratu studentům uznány ty předměty, které na dané univerzitě absolvovali.

Naše fakulta má na uskutečnění výše uvedených pobytů opravdový zájem, a proto jsme připraveni poskytnout vyjíždějícím studentům příspěvek na letenku a pobyt v celkové výši cca 59 000,- Kč.

Podmínkou účasti v tomto programu je absolvování minimálně prvního ročníku studia na FIM, přičemž uchazeč musí být po celou dobu pobytu v zahraničí registrován jako řádný student prezenční nebo kombinované formy studia. Další podmínkou výjezdu je osobní účast na výběrové schůzce, která se bude konat 9. 5. 2017 od 13:00 hod. v zasedací místnosti FIM.

Přihlásit se můžete na novém webu mobilit http://edu.uhk.cz/mobility/ nejpozději do 4.5.2017 (včetně).

Vaše případné dotazy ohledně zahraničních stáží a nabízených univerzit Vám zodpoví paní Monika Hebková (monika.hebkova@uhk.cz) na děkanátu FIM.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 25.4.2017 9:40