04.08.2017 - 02.09.2017

Výběrové řízení na pozici referent/ka děkanátu FIM

Děkan Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent/ka děkanátu pro agendu proděkanů pro studijní záležitosti a pro rozvoj a zahraniční styky.

Kvalifikační předpoklady: SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou).
    Požadavky: aktivní znalost anglického jazyka psanou i mluvenou formou, znalost práce s PC, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost ve vedení svěřené agendy.
    Pracovní náplň: agenda projektů, komplexní zajištění agendy studijních záležitostí zahraničních studentů, administrativa akreditací.

Nástup možný dohodou.

Přihlášky včetně profesního životopisu zasílejte v obálce viditelně označené „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 2. 9. 2017 na adresu:
    Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 4.8.2017 8:39