03.04.2019 - 06.05.2019

Výběrové řízení na pozice akademických pracovníků a pracovníka pro oblast vnějších vztahů a propagace FIM UHK

Děkan FIM UHK vyhlašuje výběrové řízení na tyto pozice:

Katedra rekreologie a cestovního ruchu
    akademický pracovník pro oblast cestovního ruchu – úvazek 1,0 (popř. částečný dle dohody)
    Požadavky: Znalosti v oblasti techniky služeb, kulturního dědictví, případně geografie

Katedra informatiky a kvantitativních metod
    akademický pracovník pro oblast počítačové grafiky a programování – úvazek 1,0 (popř. částečný   dle dohody)
    Požadavky: Znalosti z oblasti počítačové grafiky (jejích algoritmů, postupů a hardwarových principů), znalosti z oblasti objektově orientovaného programování a algoritmizace.
    akademický pracovník pro oblast databázových systémů – úvazek 1,0 (popř. částečný dle dohody)
    Požadavky: Znalosti v oblasti návrhu databází a provozu databázových systémů. Znalost relačních databází, SQL, NoSQL. Zkušenosti s prací v ORACLE/MS SQL server.

Katedra aplikované lingvistiky
    akademický pracovník včetně rodilého mluvčího pro oblast výuky anglického jazyka – úvazek 0,5
    Požadavky: Znalost obecné angličtiny, případně angličtiny pro specifické účely.
    akademický pracovník včetně rodilého mluvčího pro oblast výuky španělského jazyka – úvazek 0,5
    Požadavky: Znalost obecné španělštiny.
    V rámci výběrového řízení bude upřednostněna kombinace výše uvedených jazyků.

Katedra ekonomie
    akademický pracovník pro oblast „základy financí a daňový systém“ – úvazek 1,0 (popř. částečný dle dohody)
    Požadavky: Znalost daňové teorie, daňového systému ČR i v zahraničí, znalost základů peněžní ekonomie a bankovnictví, základů účetnictví, veřejných financí a pojišťovnictví.

Požadavky na uchazeče/ky:
    • prof., doc., Ph.D. (popř. student doktorského studia před dokončením)
    • publikační činnost v oboru
    • samostatná a týmová výzkumná práce
    • morální a občanská bezúhonnost
    • aktivní znalost anglického jazyka
    Předpokládaný nástup: 1. 9. 2019 popř. dle dohody

Děkan si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky včetně profesního životopisu, dokladů o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech a hodnostech a přehledu dosavadních pedagogických a vědeckých činností zasílejte v obálce viditelně označení „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 6.5.2019 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3

Odborný/á referent/ka pro oblast vnějších vztahů a propagace
    (úvazek 1,0)
    Kvalifikační předpoklady: VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventa/ku)

Požadavky: znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Internet) a správy sociálních sítí, znalost anglického jazyka, dobré organizační schopnosti a dovednosti, kreativita, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost ve vedení svěřené agendy, příjemné a reprezentativní vystupování, schopnost zvládat vysoké pracovní zatížení.

Pracovní náplň: Tvorba a realizace PR strategie, vytváření článků, publikací, tvorba propagačních kampaní, správa sociálních medií, správa webových stránek, přípravy pro výstavy a veletrhy.

Předpokládaný nástup září 2019
    Přihlášky včetně profesního životopisu zasílejte v obálce viditelně označené „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 6.5.2019 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 3.4.2019 15:6