Druhá šance! Přihlášky do 27.7. (Bc., Ing.) | do 7.9. (Ph.D.)
Pár dobrých rad a informací pro nováčky.
Letní škola pro zahraniční studenty CZECH IT OUT 2018 v plném proudu.
Prváci, těšíme se na vás!
    09.04.2018 - 04.05.2018

Výběrové řízení na pozice akademických pracovníků FIM UHK

Děkan FIM UHK vyhlašuje výběrové řízení na pozice akademických pracovníků.

Katedra informatiky a kvantitativních metod
    akademický pracovník pro oblast programování a algoritmizace – úvazek 1,0 (popř. částečný dle dohody)
    Požadavky: Pokročilé znalosti v oblasti algoritmizace a objektově orientovaného programování. Orientace v moderních technologiích softwarového vývoje.
    akademický pracovník pro oblast matematiky nebo statistiky – úvazek 1,0 (popř. částečný dle dohody)
    Požadavky: Znalosti v oblasti matematické analýzy, lineární algebry nebo statistických metod.

Katedra aplikované lingvistiky
    akademický pracovník (včetně rodilého mluvčího) pro oblast výuky anglického jazyka – úvazek 1,0
    Požadavky: Znalost obecné angličtiny, případně angličtiny pro specifické účely. Znalost dalšího cizího jazyka vítána.

Katedra managementu
    akademický pracovník pro oblast psychologie a sociologie – úvazek 1,0
    Požadavky: Znalosti v oblasti psychologie a sociologie. Zkušenost s výukou na VŠ v rámci požadovaného zaměření výhodou.

Katedra ekonomie
    akademický pracovník pro oblast základů financí a daňového systému – úvazek 1,0
    Požadavky: Znalost daňové teorie, daňového systému ČR i v zahraničí, znalost základů peněžní ekonomie a bankovnictví, veřejných financí a pojišťovnictví.

Požadavky na uchazeče/ky:
    • prof., doc., Ph.D. (popř. student doktorského studia před dokončením)
    • publikační činnost v oboru
    • samostatná a týmová výzkumná práce
    • morální a občanská bezúhonnost
    • aktivní znalost anglického jazyka
    Předpokládaný nástup: 1. 9. 2018 popř. dle dohody

Přihlášky včetně profesního životopisu, dokladů o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech a hodnostech a přehledu dosavadních pedagogických a vědeckých činností zasílejte v obálce viditelně označení „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 4. 5. 2018 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.

Děkan si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.4.2018 15:24