Srdečně zveme | učebna J13 | od 18.00 hod. | vstup zdarma
Chceš se svými spolužáky posnídat s děkanem? Zaregistruj se!
Rozjeď svou budoucnost s FIMkou.
ReactiveMeetups Hradec Králové | 29. 3. 2017 od 18.00 | J3
Hlasuj pro FIMku do 31. 3. 2017! I Tvůj hlas může rozhodnout.
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    25.08.2016 - 25.08.2016

Vítejte na FIM - přednáška pro prváky

Chystáš se v září poprvé na FIMku? Právě pro Tebe jsme připravili přednášku Vítejte na FIM, která začíná 25. srpna 2016 od 10.00 hod. v Aule Objektu společné výuky.

Program:

1) Akademická část
    Budova A - Objekt společné výuky - Aula (60 – 80 minut)
    Akademici FIM zodpoví nejčastěji kladené otázky (FAQ – I.) * Blok informací o kombinované formě * Prezentace studijních pobytů / stáže (I.) * Co je to PKNF? * Polož svoji otázku * Soutěž

Přestávka (cca 15 minut)

2) Studentská část
    Budova J – Fakulta informatiky a managementu - J1 (60 - ? minut)
    Studenti FIM zodpoví nejčastěji kladené otázky (FAQ – II.) * Zkušenosti studentů prvních ročníků aneb na co si dát pozor * Prezentace studijních pobytů / stáže (II.) * Prezentace studentských organizací * PKNF zblízka – web a tým * Time management na vysoké škole aneb najdi si volný čas i na sport

Komentovaná prohlídka po budově
    Pokec v relaxační zóně fakulty
    Sdělení důležitých informací, které nás spontánně napadnou ještě v průběhu přednášek a prohlídky * Bojíš se zeptat před plnou posluchárnou? Zeptej se osobně! * Volný průběh… tak co, půjdeme společně na oběd?

Pokud se chceš na cokoliv zeptat již teď, využij náš email prvnikrokynafim@gmail.com nebo událost na facebooku FIM.

Těšíme se i na Tebe! :)

fim.uhk.cz/kroky