24.04.2015

Umění prezentovat ocenili v zahraničí

Mgr. Dagmar El-Hmoudová z Katedry aplikované lingvistiky FIM UHK získala na mezinárodní konferenci GlobELT 2015 An International Conference on Teaching and Learning English as an Additional Language cenu za nejlepší prezentaci konferenčního příspěvku.

Z celkového počtu 293 ústních prezentací byl příspěvek s názvem Developing English Learning Skills in Blackboard Virtual Learning Environment zvolen nejen odbornou komisí, jejímiž členy byli i profesor Rod Ellis z University of Auckland, profesor David Newby z  University of Graz a zástupci společnosti Elsevier, která je jedním z patronů této konference, ale i samotnými účastníky konference za nejlépe prezentovaný.

Nemalým úspěchem je i nabídka prezidenta konference prof. Dr. İsmaila Hakkı Mirici, z Hacettepe University v Turecku na spolupráci GlobELT a FIM UHK při organizaci této konference v roce 2017.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.7.2015 15:59