Těšíme se i na Tebe!
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    06.10.2015 - 31.10.2015

Udržovací kurz anglického jazyka – pro prváky FIM

Tento kurz je určen studentům prvního ročníku oborů Aplikovaná informatika (AI), Informační management (IM) a Finanční management (FM).

Kurz obsahuje gramaticko - lexikální cvičení zaměřená na obecný i odborný anglický jazyk s cílem upevnit a procvičit všechny jazykové kompetence. Je vyučován v rámci Mimořádného studia jednopředmětového a je zpoplatněn částkou 1000 Kč za jeden semestr.
    Úspěšné absolvování kurzu s příslušnými testy je ohodnoceno přidělením dvou kreditů. Kurz bude zahájen 6. listopadu 2015 v 9:00. Pokyny k rozvrhu, platbě a organizační informace budou studentům sděleny e-mailem před zahájením kurzu.
    Zájemci se mohou přihlásit u doc. PhDr. Blanka Klímové, M.A., Ph.D., do 31. 10. 2015, a to buď e-mailem nebo osobně v jejích konzultačních hodinách.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 6.10.2015 7:58