Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!
    07.10.2016

UML - proč dokumentovat?

V rámci cyklu zvaných přednášek z praxe se studenti tentokrát setkali s odborníky firmy ASSIST spol. s r.o.

Akce se konala 4.10. 2016 v učebně J3, zcela zaplněné posluchači. Téma setkání UML - proč dokumentovat? prezentovali Ing. Roman Machytka a Vojtěch Kounovský.

Přednáška představila v praxi nejpoužívanější diagramy UML a studenty seznámila s chodem projektové přípravy při tvorbě IS. Nechyběly ukázky z realizovaných zakázek firmy a studenti si tak mohli porovnat zkušenosti ze svých teoretických projektů s praxí.

Nabízíme videozáznam přednášky.

Fakulta informatiky a managmentu UHK nabízí v průběhu celého akademického roku přednášky špičkových manažeřů prosperujících podniků a institucí nejen svým studentům, ale jsou zváni všichni, kdo mají o dané téma zájem (včetně absolventů).

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 7.10.2016 12:56