Těšíme se i na Tebe!
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    07.10.2016

UML - proč dokumentovat?

V rámci cyklu zvaných přednášek z praxe se studenti tentokrát setkali s odborníky firmy ASSIST spol. s r.o.

Akce se konala 4.10. 2016 v učebně J3, zcela zaplněné posluchači. Téma setkání UML - proč dokumentovat? prezentovali Ing. Roman Machytka a Vojtěch Kounovský.

Přednáška představila v praxi nejpoužívanější diagramy UML a studenty seznámila s chodem projektové přípravy při tvorbě IS. Nechyběly ukázky z realizovaných zakázek firmy a studenti si tak mohli porovnat zkušenosti ze svých teoretických projektů s praxí.

Nabízíme videozáznam přednášky.

Fakulta informatiky a managmentu UHK nabízí v průběhu celého akademického roku přednášky špičkových manažeřů prosperujících podniků a institucí nejen svým studentům, ale jsou zváni všichni, kdo mají o dané téma zájem (včetně absolventů).

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 7.10.2016 12:56