Hlasuj pro FIMku! Tvůj hlas může rozhodnout.
Staň se i Ty FIMákem! Klikni na třetí zub zleva.
FIMka má svého Učitele roku!
Praxe v zahraničí + kredity + stýpko. Více na webu mobilit.
    07.10.2016

UML - proč dokumentovat?

V rámci cyklu zvaných přednášek z praxe se studenti tentokrát setkali s odborníky firmy ASSIST spol. s r.o.

Akce se konala 4.10. 2016 v učebně J3, zcela zaplněné posluchači. Téma setkání UML - proč dokumentovat? prezentovali Ing. Roman Machytka a Vojtěch Kounovský.

Přednáška představila v praxi nejpoužívanější diagramy UML a studenty seznámila s chodem projektové přípravy při tvorbě IS. Nechyběly ukázky z realizovaných zakázek firmy a studenti si tak mohli porovnat zkušenosti ze svých teoretických projektů s praxí.

Nabízíme videozáznam přednášky.

Fakulta informatiky a managmentu UHK nabízí v průběhu celého akademického roku přednášky špičkových manažeřů prosperujících podniků a institucí nejen svým studentům, ale jsou zváni všichni, kdo mají o dané téma zájem (včetně absolventů).

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 7.10.2016 12:56