25.09.2018

UHK Helper - mobilní pomocník pro studenty UHK

UHK Helper je aplikace pro studenty Univerzity Hradec Králové, díky které se budou lépe orientovat ve škole i ve svém časovém harmonogramu během studia.

• V aplikaci je možné zvolit si ve správě učeben jakékoliv z budov univerzity a z jednotlivých učeben. K dispozici je možnost zobrazení vlastního rozvrhu, k tomu stačí zadat Váš přihlašovací login a heslo.
    • Pro přihlášené uživatele je v aplikaci k dispozici náhledu na své dosažené studijní výsledky, je umožněno přihlašovat se na zápočtové a zkouškové termíny a také vyhledávat ve STAGu.
    • Na domovskou obrazovku je možné přidat si přes vyhledávání rozvrh svého kamaráda. Vlastní rozvrh je možné připnout na plochu ve formě widgetu.
    • Aplikace je vybavená zobrazováním notifikací o současném průběhu výuky a také při detekci nových zkouškových termínů či studijních oznámení fakulty.

Další info na najdete na odkazu:

bit.ly/uhk_helper

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 25.9.2018 9:35