Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
Live stream s děkanem profesorem Hynkem | 27. 4. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    01.03.2017 - 12.05.2017

Studentbroker 2017 - jarní kolo spuštěno

Zapojte se do projektu StudentBroker založeného na možnosti reálného investování s fiktivními finančními prostředky do českých i zahraničních akcií a derivátů.

Investujete prostřednictvím internetové aplikace dostupné ze stránek www.studentbroker.cz

Již je možné provádět registrace jednotlivých účastníků. Pro nejúspěšnějšího účastníka v Akciové a Derivátové části ze všech zapojených škol je zajištěna hodnotná výhra. Kromě toho získá nejúspěšnější student z každé zapojené školy ekonomicky zaměřenou publikaci.

Přihlášení je možné pouze se školním emailem ve tvaru xxx@uhk.cz (bez tohoto emailu se do profilu UHK nikdo nedostane).

Informace o jarním kole 2017:
    Začátek kola: 22. 2. 2017 (od tohoto data se mohou studenti registrovat)
    Konec kola: 12. 5. 2017 (po tomto datu mohou studenti obchodovat i nadále, ale již nebudou soutěžit o hodnotné ceny).

Odměna:
    Pro nejúspěšnějšího studenta UHK je v akciové části připravena ekonomicky zaměřená publikace. Navíc pro nejúspěšnější studenty ze všech zapojených škol jsou připraveny hodnotné ceny v podobě tabletu Samsung a čtečky knih Amazon.

Nejúspěšnějším studentem je ten, který k uzavření burzovních trhů dne 12. 5. 2017 bude na prvním místě v celkovém pořadí. V případě akcií po uzavření burzy v USA, v případě derivátů pak na konci obchodního dne, tedy zpravidla ve 23:59. Celkové pořadí je kdykoli k dispozici na www.studentbroker.cz, popřípadě přímo v aplikaci Studentbroker.

Tento program vždy na začátku semestru spouští Fio banka a RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 1.3.2017 11:49