Přihlášky je možné podávat do 27. 7. 2017
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Promoce absolventů FIM | 27. a 28. 6. 2017 | budova OSV
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    10.05.2015 - 10.05.2015

Stipendijní pobyty v Kazachstánu 2015/16 - nabídka pro studenty FIM

Fakulta informatiky a managementu UHK dostala nabídku vyslat v zimním semestru 2015/16 na univerzity do Kazachstánu 6 studentů FIM.

Jedná se o pětiměsíční pobyty (září – leden) na následujících univerzitách:

Pobyt studenta v zahraničí je chápán jako integrální součást jeho studia na FIM a na základě potvrzení přijímající organizace mohou být po návratu studentům uznány ty předměty, které na dané univerzitě absolvovali.

Kromě vlastní letenky a dalších nákladů spojených s vycestováním musí každý student počítat s pobytovými náklady zhruba ve výši 10 000,- Kč na měsíc. Naše fakulta poskytne vyjíždějícím studentům příspěvek na letenku a pětiměsíční pobyt v celkové výši 65 000,- Kč.

Podmínkou účasti v tomto programu je absolvování minimálně prvního ročníku studia na FIM, přičemž uchazeč musí být registrován jako řádný student denního studia (bakalářské, inženýrské).
    Další podmínkou výjezdu je osobní účast na výběrové schůzce, která se bude konat 12. 5. 2015 v 10:00 hod. v zasedací místnosti FIM.

Studenti budou vybráni na základě kvantitativních kritérií (kredity a prospěch). Upozorňujeme, že hromadně uznané kredity z předchozích let budou rozpočítány do jednotlivých roků, kdy byly předměty skutečně absolvovány. Přihlásit se můžete přes web mobilit do 12:00 hod. dne 10. 5. 2015.

Přihlášení na mobilitu je možné provést, jen pokud je uživatel řádně přihlášen na webový portál.

Vaše případné dotazy zodpoví slečna Vendula Pourová (vendula.pourova@uhk.cz) na děkanátu FIM.

Naposledy upraveno: Administrátor webového portálu, 9.7.2015 16:52