09.09.2016 - 22.09.2016

Soutěž o stipendijní studijní stáže v Malajsii a Hongkongu

Fakulta informatiky a managementu vyhlašuje soutěž o stipendijní studijní pobyty v Malajsii a Hongkongu.

Jedná se o čtyřměsíční pobyty. Podmínkou účasti v tomto programu je absolvování minimálně prvního ročníku studia na FIM, přičemž uchazeč musí být registrován jako řádný student denního studia (bakalářské, inženýrské).

Další podmínkou výjezdu je osobní účast na výběrové schůzce, která se bude konat 22. 9. 2016 ve 13:00 hod. v zasedací místnosti FIM.

Přihlásit se můžete zde: https://www.uhk.cz/fim/mobility/prihlaseni nejpozději do 12:00 hod. dne 19. 9. 2016Přihlášení na mobilitu je možné provést, jen pokud je uživatel řádně přihlášen na webový portál.

Dále upozorňujeme studenty, že Lingnan University v Hongkongu vyžaduje od uchazečů doklad o znalosti anglického jazyka v podobě zkoušky TOEFL nebo IELTS, který bude součástí přihlášky odesílané v říjnu na přijímající univerzitu.

Vaše případné dotazy zodpoví paní Monika Hebková (monika.hebkova@uhk.cz) na děkanátu FIM.

Více podrobností na webu mobilit.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.9.2016 13:50