Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma
    13.11.2015

Soutěž eLearning 2015 zná své vítěze

Součástí Konference eLearning 2015 byla i letos soutěž eLearningových produktů vyhlašovaná Fakultou informatiky a managementu UHK a sdružením EUNIS-CZ.

Akce se uskutečnila 11. a 12. listopadu 2015 v prostorách FIM UHK v areálu Na Soutoku. Na konferenci se sjeli příznivci nových forem vzdělávání z Čech a Slovenska s cílem informovat se navzájem o  svých zkušenostech ve využívání informačních technologií ve své práci a dozvědět se o dalších možnostech vzdělávání s podporou moderních technologií.

Spoluautorka vítězného produktu Lucie Slezáková Misařová.Rozhodnutím odborné poroty se vítězem letos již 15. ročníku soutěže stal eLearningový edukační program pro studenty UHK "Gusta kurz" autorů Lucie Slezákové Misařové (na snímku) a Martina Kaliby z Poradenského centra - Střediska podpory pro studenty se specifickými potřebami Augustin při Univerzitě Hradec Králové. Mezi dalšími byly oceněny například tvůrčí týmy Jazykového centra Univerzity Pardubice či Pedagogické fakulty Trnavské univerzity.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 13.11.2015 9:35