20.06.2015

Setkání na velvyslanectví Spojeného Království

Dne 16. 6. 2015 se konalo slavnostní setkání při příležitosti 7. výročí trvání věrnostního programu Addvantage British Council v České republice na Britském velvyslanectví v Praze, pod patronací velvyslankyně Jan Thompson.

Za Institut dalšího vzdělávání a Katedru aplikované lingvistiky FIM UHK byly na toto prestižní setkání s představiteli Britského velvyslanectví, Cambridge University English Language Assessment a Cambridge University Press pozvány Mgr. Dagmar El-Hmoudová a PhDr. Eva Sieglová.
    Součástí programu bylo i jednání o další společné strategii při rozvoji a podpoře jazykového vzdělávání, především v oblasti akademické a profesně zaměřené výuky anglického jazyka. IDV FIM UHK svou účastí potvrdilo, že patří mezi aktivní spolupracovníky Britské Rady a díky své činnosti v rámci programu Addvantage má přístup k nejnovějším edukačním trendům v oblasti jazykového vzdělávání, včetně didaktických a metodických materiálů poskytovaných Cambridge English Language Assessment.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 14.7.2015 10:37