Druhá šance! Přihlášky do 27.7. (Bc., Ing.) | do 7.9. (Ph.D.)
Pár dobrých rad a informací pro nováčky.
Letní škola pro zahraniční studenty CZECH IT OUT 2018 v plném proudu.
Prváci, těšíme se na vás!
    20.06.2015

Setkání na velvyslanectví Spojeného Království

Dne 16. 6. 2015 se konalo slavnostní setkání při příležitosti 7. výročí trvání věrnostního programu Addvantage British Council v České republice na Britském velvyslanectví v Praze, pod patronací velvyslankyně Jan Thompson.

Za Institut dalšího vzdělávání a Katedru aplikované lingvistiky FIM UHK byly na toto prestižní setkání s představiteli Britského velvyslanectví, Cambridge University English Language Assessment a Cambridge University Press pozvány Mgr. Dagmar El-Hmoudová a PhDr. Eva Sieglová.
    Součástí programu bylo i jednání o další společné strategii při rozvoji a podpoře jazykového vzdělávání, především v oblasti akademické a profesně zaměřené výuky anglického jazyka. IDV FIM UHK svou účastí potvrdilo, že patří mezi aktivní spolupracovníky Britské Rady a díky své činnosti v rámci programu Addvantage má přístup k nejnovějším edukačním trendům v oblasti jazykového vzdělávání, včetně didaktických a metodických materiálů poskytovaných Cambridge English Language Assessment.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 14.7.2015 10:37