Přihlášky je možné podávat do 27. 7. 2017
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Promoce absolventů FIM | 27. a 28. 6. 2017 | budova OSV
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    20.06.2015

Setkání na velvyslanectví Spojeného Království

Dne 16. 6. 2015 se konalo slavnostní setkání při příležitosti 7. výročí trvání věrnostního programu Addvantage British Council v České republice na Britském velvyslanectví v Praze, pod patronací velvyslankyně Jan Thompson.

Za Institut dalšího vzdělávání a Katedru aplikované lingvistiky FIM UHK byly na toto prestižní setkání s představiteli Britského velvyslanectví, Cambridge University English Language Assessment a Cambridge University Press pozvány Mgr. Dagmar El-Hmoudová a PhDr. Eva Sieglová.
    Součástí programu bylo i jednání o další společné strategii při rozvoji a podpoře jazykového vzdělávání, především v oblasti akademické a profesně zaměřené výuky anglického jazyka. IDV FIM UHK svou účastí potvrdilo, že patří mezi aktivní spolupracovníky Britské Rady a díky své činnosti v rámci programu Addvantage má přístup k nejnovějším edukačním trendům v oblasti jazykového vzdělávání, včetně didaktických a metodických materiálů poskytovaných Cambridge English Language Assessment.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 14.7.2015 10:37