27.03.2018 - 24.04.2018

Referent/ka pro katedru ekonomie a katedru managementu - výběrové řízení

Děkan FIM UHK vyhlašuje výběrové řízení na pozici Referent/ka pro katedru ekonomie a katedru managementu.

Jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou – úvazek 0,8.

Kvalifikační předpoklady: minimálně SŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou, vhodné i pro absolventa/ku)

Požadavky: znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook, Internet), aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, dobré organizační schopnosti a dovednosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost ve vedení svěřené agendy, příjemné a reprezentativní vystupování, schopnost zvládat vysoké pracovní zatížení.

Pracovní náplň: administrativní agendy obou kateder, zajištění korespondence (příjem, odeslání, vedení příslušných knih, spisovou službu), zajištění podkladové agendy pro další zpracování dat v systému evidence studentů, pomoc při organizačním zabezpečení SZZ (státní závěrečné zkoušky), přijímacích zkoušek, vedení administrativy s tím související, administrace projektů, grantů a dalších aktivit řešených na katedrách.

Přihlášky včetně profesního životopisu zasílejte v obálce viditelně označené „Výběrové řízení FIM“ nejpozději do 24. dubna 2018 na adresu Fakulta informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové – děkanát, Rokitanského 62, 50003 Hradec Králové 3.

Předpokládaný nástup červenec 2018.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 27.3.2018 15:8