Těšíme se i na Tebe!
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    05.12.2016

Putovní pohár rektora UHK zůstává na PdF

Sportovní hala Slávie Hradec Králové hostila již 19. ročník volejbalového turnaje O pohár rektora UHK.

Turnaje, který v listopadu pořádala katedra rekreologie a cestovního ruchu FIM UHK, se zúčastnilo celkem 13 smíšených družstev z různých fakulta hradeckých vysokých škol.

Hrací systém byl navržen tak, aby si všechna družstva co nejvíce zahrála. Týmy byly rozděleny do 4 skupin, kde se hrálo systémem „každý s každým“. Ve velice vyrovnaných čtvrtfinálových utkáních byly k vidění krásné herní kombinace a velice dobré individuální i týmové herní výkony. V zajímavém a vyrovnaném finále, které nabídlo krásné a dlouhé výměny, nakonec porazilo družstvo Kuželek (PdF UHK) tým Seber mejdlo (FIM UHK) 2-0. Vyhráli tak nádherný putovní pohár, který bude na rok vystaven na katedře tělesné výchovy a sportu PdF UHK.

Jsme moc rádi, že se stále najde dost studentů, kteří se v dnešní době věnují sportu ať už na výkonnostní či rekreační úrovni. Doufáme, že se příští rok opět sejdeme minimálně v tomto počtu, protože nás čeká jubilejní 20. ročník.
    vedoucí katedry rekreologie a cestovního ruchu FIM UHK

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 5.12.2016 10:19