08.02.2016 - 31.05.2016

Program BigData EduCloud otevřen

Ve spolupráci se společností IBM nabízí Fakulta informatiky a managementu studentům jedinečný program BigData EduCloud, který mohou absolvovat studenti IM(3), AI(3), IM(2) a AI(2).

Program BigData EduCloud, realizovaný ve spolupráci s IBM a FIM UHK, se opět otevírá v letním semestru 2015/16. Celý program je ukončený certifikátem Big Data Analyst a je určen pro studenty v bakalářském i magisterském oboru Aplikovaná informatika a Informační management.

Po absolvování FIM/HAD a FIM/NoSQL lze získat certifikát DB2 Academic Associate.

Veškeré informace naleznete na stránkách IDV FIM UHK, předměty z programu BigData EduCloud lze zapsat přes systém studijní agendy STAG. Harmonogram je ke stažení ZDE.

Informační přednáška již v úterý 9. 2. 2016 od 9:55 ve velké AULE (budova A, OSV)

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 8.2.2016 10:32