Těšíme se i na Tebe!
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    31.05.2017

Profesor z Norwich University přednášel na FIMce

Studenti FIM UHK měli příležitost účastnit se série přednášek na téma Macroeconomics in general and within the context of European Union.

Přednášejícím byl profesor ekonomie Mehdi Mohaghegh ze School of Business and Management, College of Professional Schools, Norwich University USA.

Výuka v anglickém jazyce probíhala od 16. do 26. 5. 2017. Profesora Mohaghegha doprovázelo šest studentů druhého a třetího ročníku oboru Ekonomie a Management.

Na snímku vedoucí IDV FIM Mgr. Dagmar El-Hmoudová (druhá zprava) s americkými studenty

Tato aktivita je opět jednou z možností pro naše studenty jak nejen získat nový pohled na odborná témata, ale také vytvořit si zajímavé vazby se studenty z mezinárodního prostředí.

Další podrobnosti v Telegrafu.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.5.2017 15:26