03.10.2017 - 03.10.2017

Pitná voda na FIMce bez PET lahví

Zveme vás na slavnostní otevření fontánky s pitnou vodou, které se uskuteční v úterý 3. 10. 2017 od 10.30 hod. v prostoru respiria vedle učebny J14.

Díky společnosti Ataccama přináší systém Filtermac studentům i zaměstnancům čerstvou mikrofiltrovanou perlivou i neperlivou vodu zcela zdarma. Stačí přijít s vlastní lahví a natočit si neomezené množství.

Voda z vodovodu je upravena právě ve chvíli, kdy si ji stáčíte do své láhve. Díky komplexní filtraci přes filtry z aktivního uhlí odstraní Fitlermac z vody veškeré nežádoucí chutě a pachy a odebere všechny částice a nečistoty větší než 0,5 mikronu, které se v běžné kohoutkové vodě nachází. Díky speciálnímu ošetření vody pomocí UV světla také zlikviduje nežádoucí bakterie a mikroorganizmy. Pro milovníky bublinek přidá CO2.

Ataccama kromě vynikající vody také studentům přináší informace z oblasti IT prostřednictvím pozvánek na přednášky, nabídky stáží, brigád a pracovních pozic.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 2.10.2017 14:49