Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
Live stream s děkanem profesorem Hynkem | 27. 4. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    17.12.2015

Nejlepší informatici FIMky návštívili GMC

Pro deset nejlepších informatiků uspořádala FIMka ve spolupráci s firmou GMC předvánoční setkání.

Akce se konala 15. prosince v sídle firmy GMCPozvaní studenti vybraní dle prospěchu, tedy ti s průměrem známek do 1,1, měli za úkol připravit krátkou prezentaci o sobě a o svých představách do budoucna.

"Setkání s vedením společnosti GMC bylo pro mne určitě přínosné. Na úvod jsme se dozvěděli, jak vlastně společnost funguje, co je jejím předmětem činnosti. Ukázali nám, jaké to je zde pracovat.
    Hostitelé byli velmi příjemní a ptali se nás se zájmem na spoustu věcí," říká jeden z účastníků Petr Weissar, student oboru aplikovaná informatika.

Studenti si jako ocenění za své výborné studijní výsledky odnesli dárek v podobě
    powerbanky.

Firma GMC a fakulta úspěšně spolupracují například formou zadávání a zpracování závěrečních studentských prací, přednáškami špičkových odborníků z praxe pro studenty, firma se také účastní veletetrhu pracovních příležitostí - HIT kariéra a je spolupořadatelem dalších akcí, např. letošní Barcamp konaný na UHK.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 18.12.2015 12:50