Pro tři nejlepší týmy ceny za 110 000 Kč
Těšíme se na Vás!
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.

Akce Modrá fakulta - správná volba nabídla zajímavé informace

Již tradičně se začátkem října konalo setkání absolventů zahraničních stáží se studenty, kteří se teprve vycestovat chystají.

Stážisté předali svým následovníkům formou krátkých prezentací informace o studiu, ubytování a spoustu dalších tipů a doporučení pro pobyt v zahraničí. Dozvěděli se tak mnoho zajímavého o univerzitách nejen v Evropě, ale i na Tchaj-wanu, v Malajsii, Nikaragui a USA.
    Své zkušenosti a zážitky odprezentovali i účastníci letních škol v Hongkongu a na Tchaj-wanu. V neposlední řadě byly zmíněny možnosti pracovních stáží, na které mohou studenti vyrazit téměř do všech evropských států. Samý závěr programu zpestřila tombola, takže všichni přítomní odešli s malým dárečkem.

Studenti, kteří zvažují účast na zahraničním pobytu, mají stále šanci se přihlásit. Aktuálně jsou vyhlášené soutěže o stipendijní pobyty v letním semestru 2017/18, neváhejte a navštivte web mobilit http://edu.uhk.cz/mobility/ pro více informací.

Monika Hebková, děkanát FIM

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.10.2017 14:29