Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!

Akce Modrá fakulta - správná volba nabídla zajímavé informace

Již tradičně se začátkem října konalo setkání absolventů zahraničních stáží se studenty, kteří se teprve vycestovat chystají.

Stážisté předali svým následovníkům formou krátkých prezentací informace o studiu, ubytování a spoustu dalších tipů a doporučení pro pobyt v zahraničí. Dozvěděli se tak mnoho zajímavého o univerzitách nejen v Evropě, ale i na Tchaj-wanu, v Malajsii, Nikaragui a USA.
    Své zkušenosti a zážitky odprezentovali i účastníci letních škol v Hongkongu a na Tchaj-wanu. V neposlední řadě byly zmíněny možnosti pracovních stáží, na které mohou studenti vyrazit téměř do všech evropských států. Samý závěr programu zpestřila tombola, takže všichni přítomní odešli s malým dárečkem.

Studenti, kteří zvažují účast na zahraničním pobytu, mají stále šanci se přihlásit. Aktuálně jsou vyhlášené soutěže o stipendijní pobyty v letním semestru 2017/18, neváhejte a navštivte web mobilit http://edu.uhk.cz/mobility/ pro více informací.

Monika Hebková, děkanát FIM

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.10.2017 14:29