05.05.2017 - 25.05.2017

Macroeconomics in general and within the context of European Union - série přednášek

IDV FIM UHK nabízí mimořádnou příležitost studentům FIM UHK účastnit se série přednášek na téma Macroeconomics in general and within the context of European Union.

Přednášejícím bude Mehdi Mohaghegh, Ph.D., Professor of Economics and Finanace, School of Business and Management, College of Professional Schools, Norwich University USA.

Program:

Přednášky jsou v anglickém jazyce. Ti, kteří absolvují celý kurz přednášek mohou získat jeden osobní kredit.

Tato aktivita je opět jednou z možností pro naše studenty jak nejen získat nový pohled na odborná témata, ale také vytvořit si zajímavé vazby se studenty z mezinárodního prostředí.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.5.2017 13:13