Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma
    31.10.2016

Katedra aplikované lingvistiky FIM na zahraniční konferenci opět úspěšná

Dr. Šárka Hubáčková z KAL FIM získala na konferenci MITicon v Thajsku cenu za nejlepší příspěvek v oblasti sociálních věd (Gold Paper Award).

Porota oceníla její příspěvek s názvem „New Methods in German Language Teaching“.  Na konferenci prezentovala také příspěvek profesorky Ilony Semrádové z téže katedry „Multimedia Utilization of PowerPoint Presentations“ a další dva své příspěvky.

Konference byla organizována Real-Time Information Electronic and Embedded System Laboratory (RIEES),  Computer Engineering, Faculty of Engineering, Ramkhamhaeng University Bangkok ve spolupráci s Intelligent Electronic System Research Laboratory (IES),  Faculty of Engineering, Thai-Nichi Institute of Technology Bangkok.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.10.2016 12:44