Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!
    31.10.2016

Katedra aplikované lingvistiky FIM na zahraniční konferenci opět úspěšná

Dr. Šárka Hubáčková z KAL FIM získala na konferenci MITicon v Thajsku cenu za nejlepší příspěvek v oblasti sociálních věd (Gold Paper Award).

Porota oceníla její příspěvek s názvem „New Methods in German Language Teaching“.  Na konferenci prezentovala také příspěvek profesorky Ilony Semrádové z téže katedry „Multimedia Utilization of PowerPoint Presentations“ a další dva své příspěvky.

Konference byla organizována Real-Time Information Electronic and Embedded System Laboratory (RIEES),  Computer Engineering, Faculty of Engineering, Ramkhamhaeng University Bangkok ve spolupráci s Intelligent Electronic System Research Laboratory (IES),  Faculty of Engineering, Thai-Nichi Institute of Technology Bangkok.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.10.2016 12:44