Přihlášky je možné podávat do 27. 7. 2017
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Promoce absolventů FIM | 27. a 28. 6. 2017 | budova OSV
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    31.10.2016

Katedra aplikované lingvistiky FIM na zahraniční konferenci opět úspěšná

Dr. Šárka Hubáčková z KAL FIM získala na konferenci MITicon v Thajsku cenu za nejlepší příspěvek v oblasti sociálních věd (Gold Paper Award).

Porota oceníla její příspěvek s názvem „New Methods in German Language Teaching“.  Na konferenci prezentovala také příspěvek profesorky Ilony Semrádové z téže katedry „Multimedia Utilization of PowerPoint Presentations“ a další dva své příspěvky.

Konference byla organizována Real-Time Information Electronic and Embedded System Laboratory (RIEES),  Computer Engineering, Faculty of Engineering, Ramkhamhaeng University Bangkok ve spolupráci s Intelligent Electronic System Research Laboratory (IES),  Faculty of Engineering, Thai-Nichi Institute of Technology Bangkok.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.10.2016 12:44