Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma
    21.06.2016 - 21.06.2016

IoT v praxi, aneb od blikající LEDky k raketoplánu - workshop

Zveme vás na workshop, který se bude konat v úterý 21. 6. 2016 od 15:00 v posluchárně J13 budovy FIM.

Workshop pořádá Technologické Centrum Hradec Králové ve spolupráci s Microsoft ČR a Univerzitou Hradec Králové.

Program:
    Víte co je IoT? Umíte rozblikat diodu a přečíst teplotu DHT senzoru? Pokud ano a chcete posunout své znalosti a dovednosti zase o kousek dál k prvnímu komerčnímu projektu, přijďte se podívat jak na to. Seznámíte se se serverovou stranou IoT, s vizualizací dat, device managementem a alternativními možnostmi sběru dat (mimo Internet) a to vše prošpikované postřehy z praxe.

Přednášet bude Jan Pospíšil,  Sr. Technology Evangelist společnosti  Microsoft, SW a solution Architect, Developer, IoT & DIY Geek. Mezi jeho záliby patří IoT "hračky" a řešení, Big Data, nové technologie, e-commerce, robotika, automatizace, programování.  Rád si popovídá nejen nad technickými tématy, ale ovšem co Vás v oblasti technologií trápí.

V případě zájmu, prosím o registraci zde.
    Počet míst je omezen.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 31.5.2016 15:25