Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma
    04.02.2016

Hradecké ekonomické dny 2016 přinesly zajímavá témata

FIM UHK přivítala 2. a 3. února 2016 odborníky z České republiky, Slovenska i Polska na mezinárodní konferenci Hradecké ekonomické dny - HED 2016.

Cílem a záměrem konference s čtrnáctiletou historií byla prezentace výsledků vědeckovýzkumné činnosti v oblasti ekonomie, managementu, cestovního ruchu a matematických modelů v ekonomii. I letošní ročník přinesl zajímavé pohledy na aktuální ekonomická témata a poskytl prostor pro setkání odborníků blízkých oborů.

Z úvodního dne bezpochyby zaujalo vystoupení Ing. Jiřího Rusnoka, člena bankovní rady ČNB, s názvem AKTUÁLNÍ OTÁZKY MĚNOVÉ POLITIKY, PŘÍPAD ČNB. Druhým významným hostem byl Mgr. Jiří Štěpán z Technologického centra Hradec Králové s příspěvkem JAK ROZVÍJET STARTUP? ANEB JAK VÁM POMŮŽE TC HK. Prof. Kamil Kuča z Univerzity Hradec Králové účastníky konference seznámil s problematikou ZALOŽENÍ A ŘÍZENÍ EXCELENTNÍHO VĚDECKÉHO PRACOVIŠTĚ (na fotografii).

Účastníci se do Hradce Králové sjeli z českých, slovenský a již tradičně i z polských univerzit a institucí. Příspěvky autorů byly tematicky rozděleny a projednávány v sedmi sekcích:
    Latest issues in the financial markets, Regional development macroeconomic context, Business economics and management, Mathematical models in economics, Modern trends in management, Ekonomia i zarządzanie regionów i przedsiębiorstw a Ekonomika a řízení firem a regionů.

Vystoupení a sborníky HED 2016 jsou přístupné na stránkách konference.
    Fotogalerie.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 4.2.2016 14:43