Přihlášky je možné podávat do 27. 7. 2017
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Promoce absolventů FIM | 27. a 28. 6. 2017 | budova OSV
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    29.02.2016

HIT kariéra nabídla pestrý program

Již poosmé uspořádala Fakulta informatiky a managementu na své akademické půdě v areálu Na Soutoku veletrh pracovních příležitostí s názvem HIT kariéra.

Oslovit studenty formou odborné přednášky či prezentačního stánku využilo letos rekordních 25 firem a společností. V rámci přednášek zazněla zajímavá témata, například: Pojď se bavit praxí a vytučni si peněženku!, Jak se prezentovat na sociálních sítích, Jak rozvíjet startup, Jak získat IT zkušenosti v zahraničí, Quo vadis, teambuilding? a další.
    Doprovodný program nabídl už tradiční setkání zástupců fakulty a firem s názvem Modrá fakulta – váš partner, které hledá nové možnosti pro vzájemné partnerství. V programu veletrhu nechyběla ani loňská novinka s názvem TRIANGL neboli Praxe - Student – Podnikání. Mezi letošními studenty, kteří prezentovali své práce, byl například doktorand FIM Vojtěch Tuček se zajímavou analýzou sociálních sítí.

Veletrh se konal v úterý 23. února 2016 od 9.00 do 16.00 hod.

-vp-

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 29.2.2016 13:59