01.03.2018

HIT kariéra 2018 v rekordním počtu

Téměř 50 firem se přijelo prezentovat na FIMku v rámci veletrhu pracovních příležitostí s názvem HIT Kariéra.

Svými stánky, přednáškami či postery se snažily navázat kontakt se studenty a ukázat jim, o čem právě jejich firma je a co od ní mohou očekávat. Již 10. ročník tohoto setkání potvrdil, že osobní kontakt mezi studenty a zástupci firem je tou správnou cestou ke spolupráci.

Pro studenty bylo připraveno 22 přednášek s různou tématikou, ale také soutěže či kvízy o hodnotné ceny. Studenti měli také možnost domluvit se s firmami na konkrétním tématu závěrečné práce tak, aby vyhovovala a přinesla užitek oběma stranám.
    Závěr veletrhu patřil již tradičně setkání zástupců fakulty s firmami, jehož cílem bylo - jak napovídá název Modrá fakulta - váš partnerhledat nové možnosti partnerství.

"HIT kariéry si velmi ceníme. Dle našeho názoru je to skvělá příležitost jak informovat studenty o naší společnosti a zároveň možnost umožnit řadě z nich zapojit se do praxe u nás. Studentům jsme schopni vyjít vstříc – nabízíme flexibilní pracovní dobu a nabídky praxe formou stáží, praktických projektů apod. Během konání akce jsme měli možnost si na našem stánku pohovořit s řadou nadějných studentů, kterým jsme také více přiblížili náplň naší práce během přednášky na téma Business Intelligence. Pevně věříme, že se s některými z nich ještě shledáme," říkají Ing. Denisa Andrlová a Bc. Daniel Hejduk z GIST s.r.o.

Akce se konala v úterý 27.2.2018 od 9.00 do 16.00 hod. v prostorách budovy FIM.
    Fotogalerie.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 1.3.2018 14:46