Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!
    02.02.2017

FIMka spustila nový web mobilit

Bohatou nabídku destinací, kam je možné s FIMkou vycestovat za vzděláním či na pracovní stáže, najdou zájemci ve zcela nové podobě.

Nový web mobilit nabízí studijní pobyty a pracovní stáže v přehledném grafickém prostředí, které umožní získat na jednom místě kompletní informace a také se rovnou do soutěže o stipendium přihlásit. Jedním z hledisek pro rozhodování, kam se do světa vydat, může být i výpověď těch studentů, kteří mají výjezd už za sebou. I to najdete na novém webu v sekci obsahující zprávy z cest.

Studijní stáže mohou směřovat v rámci programu Erasmus+ do zemí Evropy, do Jihovýchodní Asie (Tchaj-wan, Hongkong, Malajsie, Thajsko), USA, Latinské Ameriky (Mexiko, Nikaragua, Brazilie), Kazachstánu a Velké Británie. Do Evropy či USA je možné vyjet na pracovní stáž.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 3.3.2017 7:33