30.01.2017 - 15.02.2017

FIMka LIVE aneb o fakultě se studenty

FIMka LIVE aneb Komentované procházky se studenty se uskuteční ve dnech 30. 1. a 15. 2. 2017 v době od 13.15 do 17.00 hodin v budově FIM v areálu Na Soutoku.

Co návštěvníky - uchazeče o studium čeká?
    Skupina vysokoškoláků kromě všech základních informací o studiu v posluchárně J1 nabídne také prohlídku dalších poslucháren, laboratoří i relaxačních prostor budovy. Hostitelský tým je sestaven ze studentů napříč obory a je připraven podělit se o své studijní zkušenosti a svýma očima uchazečům fakultu představit.
    Kromě toho se bude mluvit i o dalších aktivitách, které fakulta svým studentům nabízí. Například nadstandardní možnosti výjezdu na zahraniční studijní i pracovní stáže, zapojení se do praktických projektů vznikajících ve spolupráci s podniky a institucemi či možnost účasti ve studentských organizacích působících na FIMce.

Přijďte se projít fakultou. Těšíme se na Vás!

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 24.1.2017 16:27