Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma
    09.07.2015

FIM pořádá první ročník letní školy pro zahraniční studenty

Letní škola IT&Business Summer School, kterou organizuje Institut dalšího vzdělávání FIM pro zahraniční studenty partnerských univerzit, se uskuteční od 17. do 28. srpna 2015.

Účastníci Letní školy mají možnost rozšířit své kompetence v oblasti moderních IT technologií a interkulturní obchodní komunikace. IT & Business Summer School  je určena pro bakalářské a postgraduální studenty, kteří mají zájem o kontinuální rozvoj svých dovedností a znalostí v průběhu 12 denního cyklu prezenčních přednášek a workshopů, rozdělených do čtyř částí, odpovídacích čtyřem různým modulům. Jednotlivé moduly jsou garantovány katedrami ekonomie, informačních technologií, managementu a managementu cestovního ruchu.

Cílem IT & Business Summer School je nejen nabídnout vysoce kvalitní multidisciplinárními a mezioborový studijní program, ale také připravit bohatý kulturní a společenský program pro jeho účastníky. Jsou naplánovány a připraveny také exkurze na historicky a architektonicky významná místa města Hradce Králové a dva prohlídkové okruhy do Prahy.

Více informací zde.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 9.7.2015 15:30