Termín pro hlasování prodloužen do 31.5. !
Přijď si vyzkoušet veslování | 16.–21. 5. 2019 | loděnice u FN HK
Doma to znáš. Vycestuj s FIMkou!
Prázdniny na FIMce odstartují tři konference
    30.04.2019 - 29.05.2019

FIM SIM CUP - vyhlášení nové soutěže pro FIMáky

FIM UHK a společnost Škoda Auto, a.s. si Vás dovolují vyzvat k účasti na 1. ročníku soutěže v manažersko-ekonomických dovednostech určené pro všechny studenty FIM UHK.

Propozice

Předmětem soutěže je realizace obchodních aktivit prostřednictvím informačního systému SAP ERP v rámci simulovaného tržního prostředí. Soutěž bude probíhat ve 3 kolech po 20 virtuálních dnech. Podrobný popis kol a pravidel simulace je na disku „N:\Ukazky\Rohrova\FIM SIM CUP“. Soutěž je určena pro týmy studentů FIM UHK. Pořadí týmů bude stanoveno na základě hospodářských výsledků po dokončení 3. kola simulace. Vítězem soutěže bude tým s nejlepším hospodářským výsledkem. První tři místa budou oceněna mimořádným stipendiem následovně:
    1. místo 15 000 Kč
    2. místo 10 000 Kč
    3. místo 5 000 Kč.

Pro všechny týmy budou připraveny věcné ceny. Týmy zájemců o účast se mohou do soutěže přihlásit přes stránky soutěže na adrese: http://explorer.uhk.cz/fimsimcup

Podmínky soutěže
    • Soutěže se mohou účastnit týmy studentů všech oborů a forem studia na FIM UHK.
    • V každém týmu musí být alespoň 2 studenti. Maximální počet studentů v týmu je 9. Každý student může zastupovat pouze jeden tým.
    • Soutěž je omezena na maximálně 26 týmů (rozhoduje pořadí přihlášek).
    • Soutěž bude uskutečněna při účasti minimálně 5 týmů.

Harmonogram soutěže

15. 5. 2019 Konečný termín přihlášek

22. 5. 2019

9:00 – cca 15h

Přípravné soustředění (představení simulace s možností zkušebních kol).

Účast na soustředění je dobrovolná.

29. 5. 2019

Soutěžní den