23.05.2016

Deskovku si zahrály týmy z Hradce i Pardubic

Večerní relaxační zóna FIMky patřila 4. května 2016 turnaji v party hře Krycí jména.

Studenti tuto hru dobře znají z pravidelných herních akcí pořádaných v průběhu semestru každých 14 dní klubem deskových her DeskoFIMka ve spolupráci s prodejnou Planeta her Hradec Králové. Hra Krycí jména je založena na slovních asociacích, takže je nutné vybrat si spoluhráče, se kterými si rozumíte, aby chápali důmyslné nápovědy svého kapitána.
    Do turnaje se přihlásilo osm tříčlenných týmů složených ze studentů FIM UHK i ostatních fakult a vysokých škol z Hradce Králové a Pardubic. Vítězný tým si domů odnesl kromě propagačních předmětů FIM také samotnou hru Krycí jména, kterou do soutěže darovalo vydavatelství deskových her MINDOK.

Všichni soutěžící si turnaj pochvalovali. Z akce vzniklo i video
    studenta FIM UHK Václava Kňourka.
    Foto z akce.

-vt-