Přihlášky je možné podávat do 27. 7. 2017
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Promoce absolventů FIM | 27. a 28. 6. 2017 | budova OSV
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
CZECH IT OUT | letní škola na FIMce | 28. 6. - 28. 7. 2017
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    23.03.2016 - 23.03.2016

Business Modelling - Jak spojit byznys, moderní technologie a pomoc společnosti - workshop

Akce je zrušena.

Jak spojit byznys, moderní technologie a pomoc společnosti? Přijďte se inspirovat na workshop s bratry Slavíčkovými z královéhradecké firmy Koala Phone.
    Láká vás podnikání a baví vás mobilní technologie? Přijďte se potkat s mladými úspěšnými podnikateli, bratry Slavíčkovými z královéhradecké firmy Koala Phone, kteří dokázali rozjet funkční byznys a ještě navíc tím pomáhat svému okolí. Jak se dokázali dostat až na japonský trh a jak jim na jejich cestě pomohl program Social Impact Award?

Diskutovat můžete také a odborníkem z Inovátoři.cz Lukášem Policarem a zároveň s ním konzultovat svoje nápady nebo podnikatelský záměr. Vyzkoušíte si také práci s inovativním nástrojem podnikatelského plánování Lean Canvas a uvidíte, že podnikatelský model na jednu A4 funguje skvěle.

Na závěr se seznámíte s podmínkami mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zaměřeného na podporu společensky prospěšného podnikání mladých lidí, pod jehož hlavičkou workshop probíhá. Přijďte se podívat, inspirovat, nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu.

Workshop proběhne 23. 3. 2016 od 16:00 do 19:00 v posluchárně J31 Fakulty informatiky a managementu UHK. Účast je zdarma, přihlásit se můžete přes google formulář na webu Social Impact Award.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 22.3.2016 8:44