21.02.2017 - 21.02.2017

Blíží se HIT kariéra 2017 - veletrh pracovních příležitostí

Již devátý ročník veletrhu pracovních příležitostí HIT kariéra se bude konat v úterý 21. února 2017 od 9.00 do 15.00 hod. v prostorách budovy FIM UHK, Hradecká 1249/6.

Více než čtyřicet firem osloví studenty formou odborné přednášky, prezentačního stánku nebo informačního posteru. Studenti mohou probrat se zástupci společností témata, jejichž zpracování si firmy zadaly dle svých požadavků ve formě praktických projektů nebo závěrečných prací. A možná zde najdou i svého budoucího zaměstnavatele či inspiraci k podnikání.

V rámci veletrhu zazní série přednášek nabízející zajímavá témata, například:  Jak se žije ajťákům v Hradci?, Kam se vyvíjí moderní mobilní aplikace, Jak získat zkušenosti v zahraničí, Cesta pro mladé – získej skvělé zaměstnání díky stáži a praxi! a další.

I letos se uskuteční setkání zástupců fakulty a firem s názvem Modrá fakulta – váš partner, které přispěje diskuzí všech zúčastněných k hledání nových možností pro vzájemné partnerství.

Podrobný PROGRAM.
    Prezentace přednášek a zúčastněných firem.

Vstup pro všechny zájemce zdarma.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 17.2.2017 13:46