Nauč se čínsky na Tchaj-wanu | přihlášky jen do 31.5. | stýpko 25 000
Soutěž o pobyty na FLORIDĚ | přihlášky do 3.6.2018 | stipendium 85 000
Soutěž o dvoutýdenní vzdělávací pobyt v Číně | přihlášky do 31.5.2018
červenec 2018 | i pro studenty FIMky | získáš 6 kreditů
Pohár Akademik Run 2018 vybojovala FIMka!
    01.11.2016

Akce Modrá fakulta - správná volba nabídla zajímavé informace

Již tradičně se koncem října sešli studenti FIM, kteří se v uplynulém akademickém roce zúčastnili studijních pobytů na zahraničních partnerských univerzitách, s těmi, kteří se teprve vycestovat chystají.

Absolventi stáží předali svým následovníkům formou krátkých prezentací informace o studiu, ubytování a spoustu dalších tipů a doporučení pro pobyt v zahraničí. Dozvěděli se tak mnoho zajímavého o univerzitách nejen v Evropě, ale i na Tchaj-wanu, v Thajsku a USA. Své zkušenosti a zážitky odprezentovali i první účastníci letních škol v Malajsii a Hongkongu.

Setkání se zúčastnili také studenti z Tchaj-wanu. Tento semestr studuje na naší fakultě v rámci výměnných programů téměř 70 zahraničních studentů.

Monika Hebková, děkanát FIM

Na snímku Bc. Karel Hojda prezentující svůj pobyt v Amsterdamu.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 1.11.2016 13:11