Kam na vejšku? Tvé rozhodnutí = Tvá budoucnost.
Těšíme se na vás!
UHK International Day | 21. 11. 2018 | Jak na studium v zahraničí
Přidej se i Ty!
Příběhy a trendy firem a osobností | AULA OSV
Studentská konference | 28.11. 2018 od 10.00 hod. | J1 | vstup zdarma
    01.11.2016

Akce Modrá fakulta - správná volba nabídla zajímavé informace

Již tradičně se koncem října sešli studenti FIM, kteří se v uplynulém akademickém roce zúčastnili studijních pobytů na zahraničních partnerských univerzitách, s těmi, kteří se teprve vycestovat chystají.

Absolventi stáží předali svým následovníkům formou krátkých prezentací informace o studiu, ubytování a spoustu dalších tipů a doporučení pro pobyt v zahraničí. Dozvěděli se tak mnoho zajímavého o univerzitách nejen v Evropě, ale i na Tchaj-wanu, v Thajsku a USA. Své zkušenosti a zážitky odprezentovali i první účastníci letních škol v Malajsii a Hongkongu.

Setkání se zúčastnili také studenti z Tchaj-wanu. Tento semestr studuje na naší fakultě v rámci výměnných programů téměř 70 zahraničních studentů.

Monika Hebková, děkanát FIM

Na snímku Bc. Karel Hojda prezentující svůj pobyt v Amsterdamu.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 1.11.2016 13:11