Těšíme se i na Tebe!
Jak to bylo s Robinsonem z FIMky?
Pracovní stáže kamkoli po Evropě s finanční podporou FIMky
Zveme Vás na Hradecké ekonomické dny 2018
FIM UHK | areál Na Soutoku | Hradecká 1249/6
S FIMkou do světa? Proč ne. Navštivte nový web mobilit FIMky.
    01.11.2016

Akce Modrá fakulta - správná volba nabídla zajímavé informace

Již tradičně se koncem října sešli studenti FIM, kteří se v uplynulém akademickém roce zúčastnili studijních pobytů na zahraničních partnerských univerzitách, s těmi, kteří se teprve vycestovat chystají.

Absolventi stáží předali svým následovníkům formou krátkých prezentací informace o studiu, ubytování a spoustu dalších tipů a doporučení pro pobyt v zahraničí. Dozvěděli se tak mnoho zajímavého o univerzitách nejen v Evropě, ale i na Tchaj-wanu, v Thajsku a USA. Své zkušenosti a zážitky odprezentovali i první účastníci letních škol v Malajsii a Hongkongu.

Setkání se zúčastnili také studenti z Tchaj-wanu. Tento semestr studuje na naší fakultě v rámci výměnných programů téměř 70 zahraničních studentů.

Monika Hebková, děkanát FIM

Na snímku Bc. Karel Hojda prezentující svůj pobyt v Amsterdamu.

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 1.11.2016 13:11