29.09.2017 - 31.12.2017

Absolventi, pomozte nám udělat FIMku ještě lepší...

Vážená kolegyně, vážený kolego, dovolujeme si Vás požádat o vyplnění dotazníku věnovanému uplatnění absolventů Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové.

Jeho výstupy bychom rádi použili k dalšímu zlepšení studia na FIM UHK.
    U většiny odpovědí na otázky se vybírá odpovídající varianta z nabídnutých možností. Na některé otázky je možné dát více odpovědí, a v tom případě budete na tuto možnost výslovně upozorněni. V ojedinělých případech je možné odpověď i napsat. Jestliže si v případě některé otázky nejste jisti přesnou odpovědí, pokuste se prosím o co nejpřesnější odhad.
    Dotazník je anonymní a získané údaje budou použity výhradně pro výzkumné účely a inovaci studijním oborů FIM UHK. Jeho vyplnění Vám zabere maximálně 30 minut.
    Dotazník naleznete na adrese https://goo.gl/forms/BS2WQEY19WxXjf2H2.

Děkuji Vám za spolupráci, těším se na Vaše odpovědi a věřím, že nám pomohou udělat FIMku ještě lepší!

prof. RNDr. Josef Hynek, MBA, Ph.D.
    děkan FIM UHK

Naposledy upraveno: Palánová Věra, 29.9.2017 8:28