IMIT Institut moderních informačních technologií

Institut moderních informačních technologií

Ve středu našeho zájmu stojí moderní informační technologie. Ty aktivně vyhledáváme, snažíme se do nich hlouběji pronikat a prozkoumávat je po všech stránkách. V rámci Fakulty informatiky a managementu #FIMUHK pak tyto technologie nadále testujeme, rozvíjíme, inovujeme a zavádíme do výuky. Tím je přibližujeme našim studentům.

Provádíme analýzy informací, konzultujeme a navrhujeme nová účelná řešení. Realizujeme projekty, jejichž společným jmenovatelem jsou Virtualizace, Cloud a Big Data.

Náš institut tak slouží jako centrum pro integraci aplikovaného výzkumu a spolupráce s praxí. Na stáže k nám přijíždějí zahraniční studenti, kteří u nás získávají znalosti, cenné zkušenosti s provozovanými systémy a dovednosti, které pak přenášejí do svých domovských fakult.

Vykonáváme také odbornou poradenskou činnost pro pracovníky fakulty, studenty i spolupracující organizace z hlediska praktického využívání prostředků výpočetní techniky.

My jsme IMIT! Přijďte s námi sdílet svou vášeň pro moderní informační technologie.

Sledovat nám můžete na našem facebookovém profilu

VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
22. 7. 2014
Interní dokumenty
22. 7. 2014
nahravani_fotek.pdf
24. 4. 2017234166 KB
Tutoriál pro zapisování předmětů v Blackboardu.pdf
21. 11. 2016436829 KB

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Kopecký Tomáš, 28.2.2017 16:1