Co Vás zajímá?
Termín pro hlasování prodloužen do 31.5. !
Přijď si vyzkoušet veslování | 16.–21. 5. 2019 | loděnice u FN HK
Doma to znáš. Vycestuj s FIMkou!
Prázdniny na FIMce odstartují tři konference

IMIT Institut moderních informačních technologií

Institut moderních informačních technologií
 
Ve středu našeho zájmu stojí moderní informační technologie. Ty aktivně vyhledáváme, snažíme se do nich hlouběji pronikat a prozkoumávat je po všech stránkách. V rámci Fakulty informatiky a managementu #FIMUHK pak tyto technologie nadále testujeme, rozvíjíme, inovujeme a zavádíme do výuky. Tím je přibližujeme našim studentům.

Provádíme analýzy informací, konzultujeme a navrhujeme nová účelná řešení. Realizujeme projekty, jejichž společným jmenovatelem jsou Virtualizace, Cloud a Big Data.

Náš institut tak slouží jako centrum pro integraci aplikovaného výzkumu a spolupráce s praxí. Na stáže k nám přijíždějí zahraniční studenti, kteří u nás získávají znalosti, cenné zkušenosti s provozovanými systémy a dovednosti, které pak přenášejí do svých domovských fakult.

Vykonáváme také odbornou poradenskou činnost pro pracovníky fakulty, studenty i spolupracující organizace z hlediska praktického využívání prostředků výpočetní techniky.

My jsme IMIT! Přijďte s námi sdílet svou vášeň pro moderní informační technologie.

Sledovat nám můžete na našem facebookovém profilu


Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
22. 7. 2014 
Interní dokumenty
22. 7. 2014 
nahravani_fotek.pdf
24. 4. 2017234166 KB
Tutoriál pro zapisování předmětů v Blackboardu.pdf
21. 11. 2016436829 KB

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Kopecký Tomáš, 28.2.2017 16:1