Co Vás zajímá?
Pozvánka na setkání doktorandů Tři staletí v srdci Evropy
Pozvánka na konferenci Viva Africa
Účastníci letní školy z Kolumbie a zahraniční stážisté na Kuksu
Stáhněte si Průvodce prváka FF UHK
Příměstský tábor FF UHK Chytré léto s FFildou

Rigorózní řízení

Rigorózní řízení na Historickém ústavu Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové je akreditováno jako součást navazujícího magisterského studia Historické vědy v oboru Historie. Zájemce o rigorózní řízení musí být proto absolventem magisterského studijního programu v téže oblasti studia, v níž se o titul PhDr. uchází. K rigoróznímu řízení budou připuštěni též absolventi magisterských studijních programů Učitelství pro střední školy – dějepis a Učitelství pro 2. stupeň ZŠ – dějepis. Z tohoto oboru musí být i předložená rigorózní práce. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Historického ústavu FF UHK v sekci Státní rigorózní zkouška.
 

Absolventi magisterského studia se mohou přihlásit také ke státní rigorózní zkoušce ve studijním programu Politologie, a to ve studijním oboru Politologie – africká studia a ve studijním oboru Politologie – latinskoamerická studia. Úspěšní absolventi této zkoušky získají titul doktor filozofie ve zkratce PhDr. uváděné před jménem. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Katedry politologie FF UHK.
 Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
25. 5. 2015 
Interní dokumenty
25. 5. 2015 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Kašparová Lenka 1, 1.6.2015 16:37