Co Vás zajímá?
23. listopad patří na FFildě veřejnosti a uchazečům o studium
Sociologická konference se blíží
Přijďte fandit do pardubické arény!
Pořiď si FFree index FF UHK
Projekt Strategický rozvoj Univerzity Hradec Králové

Rigorózní řízení

Rigorózní řízení na Filozofické fakultě UHK
 
  • Historický ústav FF UHK
Rigorózní řízení na Historickém ústavu Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové je akreditováno jako součást navazujícího magisterského studia Historické vědy v oboru Historie. Zájemce o rigorózní řízení musí být proto absolventem magisterského studijního programu v téže oblasti studia, v níž se o titul PhDr. uchází.

K rigoróznímu řízení budou připuštěni též absolventi magisterských studijních programů Učitelství pro střední školy – dějepis a Učitelství pro 2. stupeň ZŠ – dějepis. Z tohoto oboru musí být i předložená rigorózní práce. Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Historického ústavu FF UHK v sekci Státní rigorózní zkouška.
  • Katedra Politologie FF UHK

Absolventi magisterského studia se mohou přihlásit také ke státní rigorózní zkoušce ve studijním programu Politologie, a to ve studijním oboru Politologie – africká studia a ve studijním oboru Politologie – latinskoamerická studia. Úspěšní absolventi této zkoušky získají titul doktor filozofie ve zkratce PhDr. uváděné před jménem.

Bližší informace jsou k dispozici na stránkách Katedry politologie FF UHK.
 Dokumenty


VybratTypNázevVytvořenVelikost
Veřejné dokumenty
25. 5. 2015 
Interní dokumenty
25. 5. 2015 

Nezobrazí-li se Vám dokumenty v této sekci znamená to, že nemáte dostatečná oprávnění nebo nejste přihlášeni, prosím přihlaste se pro přístup na tuto stránku.

Naposledy upraveno: Letochová Eva, 11.12.2017 10:17